23 lipca 2018

STWORZYĆ JADALNIĘ O PODWÓJNYM ZASTOSOWANIU.

W czasach posiłków w podróży, kolacji telewizyjnych i przyjęć, jadalnia może być niedocenianą przestrzenią. Pokaż odrobinę miłości do tego często niewykorzystanego pokoju, zmuszając go do ciągnięcia podwójnej służby. Dodając do tego proste elementy, które uatrakcyjnią Twoją przestrzeń, możesz z łatwością przejść z codziennej jadalni do wyrafinowanej kolacji. Oto kilka pomysłów na wystrój jadalni, aby w mgnieniu oka ją przeobrazić:

1. W celu oświetlenia, wybierz stworzenie wielkiego zespołu małych lampionów. Kluczem do przejścia z dnia codziennego na światło nocne jest maksymalne wykorzystanie atmosfery. Wykorzystaj istniejące oświetlenie i dodaj 10-12 chińskich lampionów papierowych, aby stworzyć nastrój, który będzie rozpraszać światło i stanowić wspaniałą wypowiedź. Lampiony są w trzech rozmiarach i kosztują około 10 dolarów. Zawieś każdy lampion na jasno kolorowej taśmie przymocowanej do istniejącego żyrandola. Nie musi być idealny do odważnego wyrażania sztuki wizualnej i dawania elementu niespodziewanego.

Baw się nimi i paletami kolorów pasującymi do Twojej jadalni.

2. Zmień butelki z winem, stojaki na ciasta i świece w oszałamiające dzieło sztuki. Używając przedmiotów codziennego użytku, nie musisz rozbijać banku, aby stworzyć domową świeczkę o ładnym wyglądzie. Często w zdobieniu, najskromniejsza z rzeczy może zrobić największą robotę. Jeśli masz kilka pustych butelek wina, namocz je w mydlanej wodzie, aby można było z łatwością usunąć etykiety. Przechowuj butelki zielone lub wszystkie białe, aby uzyskać twórczy wygląd. Użyj stożkowych świec w każdej butelce i połączyć butelki razem na środku stołu. Aby uzyskać świecznik, użyj jednej wysokiej i dwóch krótszych podstawek do ciasta, a na wierzchu umieść świece, bawiąc się nimi na różnych wysokościach i poziomach.
3. Odświeżenie kompozycji kwiatowych. Użyj zieleni i innych elementów natury, aby stworzyć coś, co jest bardziej wyjątkowe niż codzienne. Ważne jest, aby mieć na uwadze swobodę rozmowy, więc utrzymuj kwiatowe aranżacje na niskim poziomie, aby goście czuli się komfortowo rozmawiając z koleżankami przy stole. Goździki są niedrogą, dostępną opcją, która może wywrzeć duży wpływ, gdy są ściśle skupione w filiżance lub niskiej misce – po prostu upewnij się, aby pokazać puszyste głowy kwiatów, żadnych liści.

Zostaw komentarz

Please enter your name.
Please enter comment.